Temizlik ve Hijyen Ürünleri

Temizlik ve Hijyen Ürünleri
Göster:
Sırala:

AKS ASPIRIX Çok Amaçlı Temizlik Sıvısı

ÖZELLİKLERİ:Her tür sanayi tipi çamaşır makinesinde ve ön ıslatmada kullanıma uygundur.Beyaz ve renkli, pamuklu, sentetik, ve elyaflı her tür tekstilin yıkanmasında güvenle kullanılır.Su sertliğinden etkilenmez.Yünlü ve nazik çamaşırlarda da kullanıma uygundur.Her su sıcaklığında etkilidir.Ekonomiktir. KULLANIM ŞEKLİ:Ön Yıkama: 1gr/lt Su ile seyreltilir.15gr/kg kuru çamaşır.Ana Yıkama: 2 gr/lt Su ile seyreltilir.10 gr/kg kuru çamaşır.ekonomik,çamaşır suyu,temizlik sıvısı,renkli,be..

260,72TL

AKS Cam Temizleme Maddesi

Özellikleri:Binaların iç ve dış cephe cam temizliğine uygun formüle edilmiş, çok köpüren endüstriyel tip sıvı cam temizleyicisidir.Yavaş kuruma özelliği sayesinde uygulanan yüzeyde rahat çalışma imkanı sağlar.Cam yüzeyine parlaklık kazandırır.Yapışkan ve kurumuş kirleri kolayca temizler.İz ve leke bırakmaz.Antistatiktir, temizlenen yüzeylere tozun tekrar tutunmasını engeller.Ürün pH değeri 3,5 dir. Kullanım Miktarları:Az kirli yüzeylerde : 100 -300 gr/10 lt SuKirli yüzeylerde   &n..

195,54TL

AKS Çamaşır Yumuşatıcısı

Özellikleri:Yıkama esnasında çamaşırlarda oluşan sertlikleri gidermek için kullanılan sıvı katkı maddesi.Çamaşırlarda mükemmel bir yumuşaklık sağlar.Çamaşırlarınızı günlük kullanım esnasındaki yıpranma ve yırtılmalara karşı korur.Etkin ve kalıcı bir parfüme sahiptir. Kullanım Miktarı:10 – 20 gr/kg kuru çamaşır Kullanım Şekli:Son durulama suyuna konur.Aks Çamaşır Yumuşatıcısı suya karıştırılır, birkaç dakika bekletilir ve makinaya boşaltılır.Yumuşatıcıyı direkt çamaşır üzerine dökmeyini..

263,98TL

AKS Çamaşırlar İçin Leke Çözücü

Özellikleri:Oksijen bazlı ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında ana yıkama deterjanı ile birlikte ve uygun bir yıkama programı ile güvenle kullanılır.60 Co’ nin üzerindeki ve özellikle 80–90 0 C’ deki sıcaklıklarda çok daha aktif olduğundan, ağartmada son derece başarılı sonuçlar verir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Ekonomiktir. Kullanım Miktarı:5 – 10 gr./kg. Kuru  çamaşır. Tüketicinin  Dikkatine:Kullanma talimatını..

312,86TL

AKS Deodorize Edici Temizlik Sıvısı

ÖZELLİKLER Köpük seviyesi ayarlı olduğundan durulama gerektirmez. Kötü kokuların giderilmesi için hazırlanmış     Hos kokulu genel temizleyicidir. Yüzeylerin etkin şekilde temizlerken uzun süreli hos ve kalıcı koku sağlar.Kir taşıma kapasitesi yüksektir.Cildi tahriş etmez. KULLANIM ŞEKLİ  nemli silme : 100ml/8 lt su ile  tüketim miktarı:0.20ml/m2  ıslak silme : 100ml/8 lt su ile  tüketim miktarı :0.50ml/ m2  yüzey temizliği :8..

342,19TL

AKS Duşakabin ve Banyo Temizleyici

 Ev bakım ürünleri serisinden olup, duşakabinlerde oluşan zor kir ve kireç kalıntılarını mükemmel temizler ve parlaklık kazandırır.Özel formülü sayesinde tüm duşakabinleri mükemmel temizler ve parlatır.Duşakabin temizliğinde ürünü sprey ile püskürtüp sünger,fırça veya bez yardımıyla temizleyiniz ve durulayınız. inatçı kirlerde işlemi tekrarlayınız...

381,30TL

AKS Eko Bulaşık Deterjanı

     İçerdiği yağ çözücü aktif maddeler sayesinde en ağır yağlı bulaşıklarda bile etkilidir. Özellikle yoğun yemek servisinden sonra biriken tabildotların yıkanması için hazırlanmıştır. Bol köpüklü ve köpük doyum oranı yüksek olduğundan ekonomiktir. Sert sularda bile mükemmel temizlik sağlarÖzellikleri:Tepsi, tencere, tabak, çatal, kaşık vb. bulaşıkları elde yıkamak için kullanılan sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Cildi koruyucu maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde,..

195,54TL

AKS Eko Çamaşır Suyu

Özellikleri:Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında, uygun yıkama programı ile güvenle kullanılır.Kullanmadan önce kullanım şekli ve miktarını dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Ekonomiktir. Kullanım Miktarı ve Şekli:Yıkama Safhası            Sıcaklık (o C )    Miktar(gr./kg.kuru çam.)      ..

122,21TL

AKS Ekonomik Sıvı El Sabunu

Özellikleri:El, yüz temizliğinde kullanılan  sıvı el yıkama maddesidir.Cildi kremleyen ve nemlendiren maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde yıkama sonrası ellerde hoş bir yumuşaklık bırakır, cildi kurutmaz.Kolay durulanır.Hoş ve kalıcı parfüm içerir.Cilt pH’na uygundur. (Ürün pH değeri: 5,5)Doldurulabilir dispenserler ile kullanılır. Kullanım Yerleri:Otel, motel, tatil köyü vb. yerler ile lokanta ve fast food ve restaurant'lar.Okul ve hastane, fabrika, ofis vb. iş yerle..

236,28TL

AKS Extra Bahar Kokulu Çamaşır Suyu

Özellikleri:Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında, uygun yıkama programı ile güvenle kullanılır.Kullanmadan önce kullanım şekli ve miktarını dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Extra bahar kokusu ile kullanıcıya rahatsızlık vermez, hoş kokuludur. Kullanım Miktarı ve Şekli:Yıkama Safhası            Sıcaklık (o C )    Mi..

146,65TL

AKS Extra Sıvı Bulaşık Deterjanı

Özellikleri:Tepsi, tencere, tabak, çatal, kaşık vb. bulaşıkları elde yıkamak için kullanılan güçlü sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Cildi koruyucu maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde, deterjanın zararlı etkilerini en aza indirir ve bulaşık sonrası ellerde hoş bir yumuşaklık bırakır.Bulaşıklardaki ağır kir ve yağ tabaklarını kolayca temizler, aktifi yükektir, donmuş yağları çözer.Durulanmış malzemelerin çabuk kurumasını sağlar.Limon parfümlüdür.Kararlı köpüğü sayesinde daha f..

268,87TL

AKS Genel Temizlik Sıvısı

Özellikleri:Banyo, mutfak ve koridor gibi yerlerde, yıkanabilir her türlü yüzeyin temizliğinde kullanılabilen genel temizlik maddesidir.Özel yağ çözücülerle takviye edilmiş güçlü formülü sayesinde kolay ve etkin bir temizlik sağlar.Yüzeyde kalıntı bırakmadığından durulama gerektirmez.Hoş kokuludur.Ürünün konsantre haldeki Ph değeri: 11Tropik orman kokularından elde edilen parfümü ortamı deodorize eder, hoş ve kalıcı bir koku bırakır.Durulama gerektirmez.Nötr PH değerine sahiptir. Kulla..

231,39TL

AKS Gider ve Lavabo Açıcı Asitli

KULLANIM ŞEKLİ:Lavabo ve gidere direk olarak dökülür.Bir müddet beklenir.Tıkanıklığın açıldığı gözlemlenir.Mermer alüminyum gibi aside dayanıksız yüzeylerde kullanmayınız.Koruyucu eldiven, maske ve gözlük kullanınız. KULLANIM TALİMATLARI:Serin yerde muhafaza ediniz.Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Kesinlikle ürünle temastan kaçınınız.Cilt ve göz ile temasından bir bez yardımıyla ürünü değdiği yerden silin.Yutulması halinde veya beklenmeyen bir etki olduğunda derhal en yakın sağlık kuruluşun..

343,82TL

AKS Kireç Çözücü ( POR ÇÖZ )

Özellikleri:Gıda sanayiinde alet ve ekipmanın yüzeyinde oluşan kireç ve organik tortuların giderilmesinde kullanılır.Pişirme kazanlarının iç yüzeylerinde sudan gelen ve pişirilen malzemeden geçen iyonların oluşturduğu kalıntıların temizlenmesi için özellikle uygundur.Güçlü kompleks yapıcıları sayesinde yüzeyde oluşan ve proses sırasında yüzeye yapışan pas lekelerini giderir.Antistatik formülü sayesinde yüzeyi kolayca ıslatarak uygulama kolaylığı sağlar.Antikorroziftir, aşınmaya yol açmaz.AK..

192,28TL

AKS Köpük Sabun

Özellikleri;Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.Cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur.Alkali ve sabun içermediği için yumuşaktır.Hoş kokuludur. Çabuk ve etkin temizlik sağlar.Cilt pH’na uygundur. Cildi tahriş edici maddeler içermez.Çevre sağlığına uygundur.Doğada biyolojik olarak parçalanma özelliğine sahiptir.Hassas ciltleri tahriş etmez ve kurutmaz, kuru ciltleri nemlendirir ve yumuşatır.Cildinizin doğal nem dengesini korur ve cildinizin yumuşak kalmasını sağlar..

254,20TL

AKS Lavabo Tuvalet Temizleyici

Özellikleri:Banyo, lavabo, klozet, fayans ve armatürler ile taş, mozaik gibi yüzeylerin temizliğinde kullanılan asidik temizleme sıvısı.Kuatemer amonyum tuzu esaslı (QAC) hijyen sağlayıcı içerir. Temizlik yapılan yüzeylerde kalıcı temizlik sağlar.Kireç ve pas lekelerini söker. Sürekli kullanıldığı yüzeylerde bu tip lekelerin oluşmasını engeller.Temizlik yapılan yüzeylere doğal parlaklığını kazandırır.Üstün formülasyonu sayesinde seramik vb. yüzeylerin sır tabakalarında herhangi bir aşı..

254,20TL

AKS Mineralli Sıvı Ovma Maddesi

Özellikleri:Ürünü sulandırmaya gerek yoktur.Bir miktar AKS mineralli sıvı ovma maddesini direkt kirli yüzey üzerine veya ıslak bir süngere dökerek uygulanır.Bidon kapağını sürekli kapalı tutunuz.Not: Kullanmadan önce bidonu mutlaka çalkalayınız. Tüketicinin Dikkatine:Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz.Cildi korumak için ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız.Ürünü kullandıktan sonra ellerinizi bol suyla yıkayınız.El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.Çocu..

273,76TL

AKS Oda ve Çamaşır Parfümü

Özellikleri:Uygulandığı mekanlarda hoş ve ferahlatıcı bir ortam oluşturur.Çamaşırların mis gibi kokmasını sağlar.Sprendiği ortamı deoderize ederek kötü kokuları yok eder, hoş ve kalıcı bir koku bırakır.Parfümün kalıcılığını artırmak için, sprendiği mekanlarda hava akımının en aza indirilmesi gerekir. Kullanım Miktarı:Konsantre olarak ve 1/3 oranında seyreltilerek kullanılır. Tüketicinin Dikkatine:Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz.Püskürtülen ürünü doğrudan solumayınız.Göze temasında..

936,96TL

AKS PLUS Kıvamlı Çamaşır Suyu

Özellikleri;Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında, uygun yıkama programı ile güvenle kullanılır.Kullanmadan önce kullanım şekli ve miktarını dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Ekonomiktir. Kullanım Miktarı ve Şekli:Yıkama Safhası        Sıcaklık (o C)       Miktar(gr./kg. Kuru çamaşır)      &n..

234,65TL

AKS Sıcak Yüzey Yağ Sökücü

Özellikleri:Özellikle bitkisel veya hayvansal yağ ve benzeri maddelerden yanmış, karbonize olmuş yağ kalıntıları gibi ağır kirlerin temizlenmesinde kullanılan çok köpüren yüksek alkali temizleme sıvısı.Sanayi mutfakları ve gıda sektöründe; fırın, ocak, tencere ve davlumbaz gibi tüm alet yanmış, karbonize olmuş yağ kalıntılarının temizliğinde kullanılır.Ağır kirlenmeye maruz kalan duvar, zemin vb. tüm sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yağ çözücü, kan çözücü ve protein çözücü maddeler i..

254,20TL

AKS Soğuk Yüzey Yağ Sökücü

Özellikleri;Tüm sert yüzeylerin yağ ve yağ esaslı kirlerden arındırılmasında kullanılan su bazlı degreaser; madensel veya bitkisel yağların oluşturduğu oturmuş kirlerin giderilmesi ve kirin kolayca yerleştiği pürüzlü zeminlerin temizlenmesinde mükemmel sonuçlar verir.Köpüğü ayarlıdır. Köpük miktarı yerdeki toz ve çamuru sürüklemeye yetecek kadar olup makine tankında tıkanıklığa yol açmaz.Otomatik zemin temizleme makineleriyle de uygulanabilir.Rahatsız edici kokulu uçucu solve..

299,83TL

ALC CLEAN MAKİNA EL VE YÜZEY İÇİN ALKOLLÜ HİJYEN SAĞLAYICI

ÖZELLİKLERİ : ALC CLEAN, Ovalama tipi bir üründür , parfüm ve boya içermez. Bu suretle, gıda ile ilgili bölümlerde ve  mutfaklarda kullanılabilir. İzopropil alkol bazlı bir el hijyen ürünü olup ayrıca cilt bakımı kimyasalları içerir.IPA çok güçlü bir anti hijyen gidericidir.Derideki kalıcı ve geçici tipteki anti hijyenlere karşı son derece etkindir. Ürünün formülünde çok etkin bir koruyucu olan lanolin vardır. Hastaneler gibi el temizleyicilerinin sık kullanımına ihtiyaç duyu..

814,75TL
ARES Çöp Kamyonu ve   Konteyner Temizleyici New

ARES Çöp Kamyonu ve Konteyner Temizleyici

Alimünyum hariç her türlü metal yüzeylerde kullanılabilir.Su ile karıştığında emülsiyon oluşturur. Rahat kullanım sağlar. ÖZELLİKLERİ:Süper konsantredir. Temizlenen yerde tortu bırakmaz. Pis kokuları giderir. Sıcak veya soğuk kullanılabilir. Sıcak kullanımda daha etkilidir. Su ile seyreltiğinden çok ekonomiktir.KULLANIM ŞEKLİ:Su ile seyreltme esnasında iyice karıştırılmalıdır.1/5 - 1/40 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.Püskürtme ve fırçalama yöntemleri ile uygulanır. 5-20 dk. sonra ..

674,61TL

BODY WASH CLEAN ACTIVE Konsantre Köpüklü El ve Vücut Temizleme Sıvısı

ÖZELLİKLERİ:Bol köpüğü ve hoş kokusu ile el ve ciltteki zor lekeleri bile kolayca ve hızla temizler.1/2 ile 1/7 oranlarında seyreltilir. Konsantre olması nedeni ile kullanımı da ekonomiktir.Cilt'teki kirleri temizlerken cildin doğal yağ dengesini korur.Gliserin içeriğinden cildi yumuşak tutar.Cilde zarar verecek solvent, kostik gibi aşındırıcılar içermez.Tamamen bitkiseldir.Tüm vücut temizliğinde kullanılabilir. AVANTAJLARI:Özel formülü ve gücü sayesinde çok az bir miktarla yeterli temizliğ..

762,61TL

BUTİL GLİKOL- %99

Ürün İsmi  BUTİL GLİKOL - %99 Cas No  111-76-2 EINECS NO  203-905-0 Kimyasal Formülü  C6H14O2 Görünüm  Renksiz / Sıvı Saflık (%)  99.0 Yoğunluk (g/cm3)  0.90 Kaynama Noktası (°C) 171 Özellikleri :Butil glikol, yüksek kaynama noktalı, düşük uçuculuğu ve hafif meyveli kokusu olan berrak, renksiz yağlı bir sıvıdır. Diğer glikol eterlerinde olduğu gibi, ayn..

581,73TL

CARPET CLEANER Halı ve Döşeme Temizleyici

ÖZELLİKLER :Birikmiş yağ ve kir tabakalarını yüksek temizleme gücüne sahiptir. Zemine parlaklık verir , matlaştırma yapmaz. Köpüğü kontrollüdür . Hayvansal ve Bitkisel yağ atıklarının temizliğinde, sinmiş kirlerde , halı, koltuk ve döşeme temizlenmesinde güvenle kullanılır.KİMYASAL YAPISI :Aniyonik ve noniyonik yüzey aktif maddeler, izopropil alkol , kompleks yapıcılar , silikat fosfat, parfüm ve su.KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI :Kirlilik derecesine göre temizlik robotlarının temiz su tankına 1/10 -..

477,44TL

CARPET SHAMP Bol Köpüklü Halı Şampuanı

ÖZELLİKLER :Birikmiş yağ ve kir tabakalarını yüksek temizleme gücüne sahiptir. Halıya parlaklık verir , matlaştırmaz. Bol köpüklüdür . Hayvansal ve Bitkisel yağ atıklarının temizliğinde, sinmiş kirlerde , halı, koltuk ve döşeme temizlenmesinde güvenle kullanılır.KİMYASAL YAPISI :Aniyonik ve noniyonik yüzey aktif maddeler, izopropil alkol , kompleks yapıcılar , silikat fosfat, parfüm ve su.KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI :Kirlilik derecesine göre 1/10 - 1/40  oranında su ile karıştırılır. Karışım ..

322,64TL

COLOR MATIC Renkliler İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı

Özellikleri:Güçlü formülasyonu sayesinde ekonomiktir.Kullanım sonrası makinede kalıntı bırakmazKöpüğü kontrollüdür.Çevre dostudurHoş KokuludurRenkli çamaşırlar için idealdirKullanım Miktarı ve Şekli:3-5 Kg Çamaşır için , Normal kirlikte 10 ml su ile seyreltilerek  kullanılır. Yoğun kirlilikte 50 ml. su ile seyreltilir. Gömlek yakası ve kol kirlerinde direkt olarak kullanılır...

365,01TL

CONTAINER CLEANER Çöp Konteyneri / Arabası Temizleyici

ÖZELLİKLERİ :İçeriğindeki yüksek yağ sökücü bileşikler sayesinde, yüzey üzerinde tutunan inatçı yağları ve kiri  tek uygulamada söker.Derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar.Ekstra durulama gerektirmez.Metale zarar vermez.Hoş Kokuludur.Doğada biyolojik olarak parçalanır.Kirlerin yüzeyden kolayca atılmasını sağlar.Güvenlidir asit ve fosfat içermez.Üstün formülasyonu sayesinde yağların yapısını bozarak parçalar.KULLANIM ŞEKLİ :Uygulama yapılacak alanın yağ ve kirlilik durumuna göre 1/30 ile 1..

674,61TL

Denanol (%96 - %99)

   Ürün İsmi Denanol (%96 - %99) Cas No 64-17-5 Kimyasal Formülü C2H5OH Görünüm Berrak Sıvı Saflık (%) 96.00 - 99.00 Yoğunluk (g/cm3) 0.800 -0.850 Kaynama Noktası (°C) 78,4 Molekül Ağırlığı (g/mol) 46,068   Özellikleri :Denanol , Ethanol olarak da isiml..

611,06TL

DISINFECT Konsantre Genel Yüzey Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Gıda endüstrisinde tüm cihaz ve ekipman ile çalışma alanlarının temizliğinde kullanılan QAC bazlı alkali bir kimyasaldır.QAC bazlı hijyen, noniyonik ve katyonik yüzeyaktif maddeler, kompleks yapıcılar ve alkali tampon içerir.Çalışma alanları, ekipman dış yüzeyleri ve ilgili makina aksamı ve proses tesisatının tek kademeli  hijyen sağlayıcı için uygundur.KULLANIM YERLERİ:Gıda endüstrisi ve yemek üretim tesisleri, araç ve kafes-konteyner temizliği.Hastane, dispanser vb. yerle..

601,29TL

FLOUR MAC CLEAN Güçlü Konsantre Zemin Temizleme Makinası Deterjanı

ÖZELLİKLERİ:İç ve dış zemin temizlik robotlarında kullanılan, her türlü yıkanabilir zeminde tatbik edilebilen, yoğun kirlerin çıkarılması için genel amaçlı deoderize edici, yüksek konsantre, güçlü ve güvenilir bir temizlik ürünüdür.Zeminde birikmiş yağ ve kir tabakalarını yüksek temizleme gücüne sahiptir.Zemine parlaklık verir, çizmez, matlık oluşturmaz.Ortamda hoş bir koku oluşmasına yardımcı olur.Yiyecek maddelerinin üretildiği iş sahalarında, zemindeki hayvansal ve bitkisel yağ atıklarının te..

589,88TL

FRESHER Konsantre Kıvamlı Güçlü Genel Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Yıkanabilir her yüzeyi temizleyen hoş kokulu çok amaçlı genel temizleme ürünüdür.Fresher ile temizlenen yüzeyler inanılmaz bir parlaklığa ulaşır.Birçok farklı amaçlı temizleyicinin yerini tutarak zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlar.Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır.Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile seyreltilir, ekonomiktir.Yüzey gözeneklerine derinlemesine nüfuz ederek kabartır, böylece zor problemleri kolayca temizlerUygulama sonunda diğer ..

599,66TL

FRESHINE PLUS Konsante Tuvalet, Banyo Temizleyici ve Koku Giderici

Bileşimindeki Çok Özel Yüzey Aktifler, Özel Asit Karışımları ve Sanitasyon Aktifleri Sayesinde Hem Temizler Hem de Hijyen SağlarÖZELLİKLERİ: Bir tek ürünle bir çok amaç gerçekleştirilir; temizler, hijyen sağlar, tortuları uzaklaştırır.Klozet ve banyo çeperlerinde oluşan sararma ve kahverengi lekeleri uzaklaştırır.Hastalıklara ve kötü kokuya yol açan organizmaları, yosunumsu birikintileri yok eder.Çok konsantre bir üründür, ekonomiktir.Fenolden daha etkilidir.Benzer ürünlere oranla daha..

480,70TL

HİDROJEN PEROKSİT %50

Ürün İsmi  HİDROJEN PEROKSİT - %50 Cas No 7722-84-1 Kimyasal Formülü H2O2 Görünüm Şeffaf sıvı Saflık (%) 50 Yoğunluk (g/cm3) 1.19 Kaynama Noktası (°C) 150.2 Molekül Ağırlığı (g/mol) 34.014 Özellikleri : H202 element değeri ile gösterilen bu element, oldukça geniş bi..

381,30TL

İZO PROPİL ALKOL - IPA - %99.8

Ürün İsmi  İZOPROPİL ALKOL - %99.8 Cas No  67-63-0 Kimyasal Formülü  C3H8O Görünüm  Berrak sıvı Saflık (%)  99.8 Yoğunluk (g/cm3)  0.785 Erime Noktası (°C) 12 Kaynama Noktası (°C) 82 Molekül Ağırlığı (g/mol)  60.1 Özell..

18,75TL

MICRO CHEM Konsantre Alkol Bazlı Yüzey Hijyen Sağlayıcı

ÖZELLİKLERİ:Gıda endüstrisinde ekipman ve tezgahların hızlı hijeninde kullanılan alkol bazlı sıvı maddedir.Çabuk ve etkin bir hijyen sağlar.Kişisel hijyen ve alet sterilizasyonu için uygundur.Çabuk uçar, koku bırakmaz.Uygulama sonrası durulama gerektirmez.Kullanıma hazır üründür, sulandırılmaz direkt kullanılır. KULLANIM AVANTAJLARI:Gıda işletmelerinde dış ortamlardan gelen anti hijyenlere karşı temizleyici olarak da kullanılır.Su ile temasında sakınca olmayan her türlü yüzeyde kullanılır.D..

615,95TL

MIX CLEAN Konsantre Zemin Temizleme Makinası Deterjanı

ÖZELLİKLERİ: İç ve dış zemin temizlik robotlarında kullanılan, her türlü yıkanabilir zeminde tatbik edilebilen,  kirlerin çıkarılması için genel amaçlı yüksek konsantre, güçlü ve güvenilir bir temizlik ürünüdür.Pasak ve kirlerin temizliğinde mükemmel sonuç verir.Zemine parlaklık verir çizmez matlık oluşturmaz.Zeminde birikmiş yağ, kir tabakalarını yüksek temizleme gücüne sahiptir.Köpüğü kontrollü olup ortamda hoş bir koku bırakır.Yiyecek maddelerinin üretildiği iş sahalarında, zemindek..

446,48TL

MIX DEO CLEAN Konsantre Hoş Kokulu Zemin Temizleme Makina Deterjanı

ÖZELLİKLERİ:İç ortamlarda  zemin temizlik robotlarında kullanılan, her türlü yıkanabilir zeminde tatbik edilebilen, kirlerin çıkarılması için genel amaçlı deodorize gücü  yüksek konsantre, güçlü ve güvenilir bir temizlik ürünüdür.Ofis,show room,alış veriş ve eğlence merkezleri,depo ,okul,hastane,otogar,hava alanı,vb.gibi ortamların temizlenmesinde ve hoş koku oluşması amaçlı olarak güvenle kullanılır.Zeminde birikmiş kir tabakalarını yüksek temizleme gücüne sahiptir.Zemine parlakl..

526,33TL

MT CAR WASH Metro Tren Sistemleri Temizleyici

Özellikler :Cila , metal, cam, plastik ve kauçuk temizliği için yüksek konsantrasyonlu özel bir temizlik üründür.Ürün yüzeydeki tüm kirleri, sinek ve böcek kalıntılarını çıkarır ve mükemmel bir parlaklığı bırakır.Bu ürün özel olarak hızlı trenlerin ön camlarında tutuşan ağır kir, sinek ve böcek kalıntılarını, yüzeyehiçbir şekilde zarar vermeden derinden temizler ve antistatik etki bırakır, tekrar derin kirlenmesini engeller.Biyolojik olarak parçalanabilen, yanıcı olmayan özelliklere sahiptir.Kul..

645,28TL

PROBRIGHT Endüstriyel Bulaşık Makinaları İçin Konsantre Durulayıcı

ÖZELLİKLERİ:Bütün  mutfak eşyaları, cam, porselen, metal mutfak ekipmanlarının  otomatik makinalarda durulunması ve parlatması için tasarlanmıştır.Süper konsantre olduğu için ekonomiktir.Lekesiz berraklık sağlar, yıkama işleminden sonra elde parlatmaya gerek bırakmaz.Deterjan artıklarını giderir sert suyun oluşturacağı kireç atıklarını yok eder.Hijyen Sağlama özelliği vardır.Kolay durulanır leke ve iz bırakmaz.Biyolojik olarak parçalanabilen Probright fosfat iç..

536,11TL

PROLIME Konsantre Bulaşık Makinası Kireç Çözücüsü

ÖZELLİKLERİ:Makina içerisindeki kireç  birikintilerini  çözerek temizlenmesini sağlar.Periyodik kullanıldığı zaman bulaşık makinalarında çoğalarak   hastalıklara ve gıda zehirlenmelerine yol açan bakterilerin, mantarların yok edilmesini sağlar.Benmariler, buharlı kazanlar gibi ekipmanlarda da kullanılarak enerji kaybını önler.Çevre dostu bir üründür.KULLANIM MİKTARLARI:Normal kirlilik: 60 ml/lt suyla seyreltilir.Yoğun kirlilik: 200 ml/lt suyla seyreltilir...

668,09TL

PROWASH Endüstriyel Bulaşık Makinaları İçin Konsantre Deterjan

ÖZELLİKLERİ:Bütün mutfak eşyaları, cam, porselen, metal mutfak ekipmanlarının otomatik makinalarda yıkanması için tasarlanmıştır.Süper konsantre olduğu için ekonomiktir.Güçlü formülü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştırır.Köpüğü ayarlıdır.Kolay durulanır, leke ve iz bırakmaz.Biyolojik olarak parçalanabilen Prowash fosfat içermez. Çevre dostudur.Sert sularda dahi çok etkilidir.KULLANIM MİKTARI:Dozaj pompası ile uygulanır.3-5 gram/litre esası ile kullanılır.EMNİYET BİLGİLERİ:Yanma..

495,37TL

SANICHEM Konsantre Alkol Bazlı El Temizleme Sıvısı

ÖZELLİKLERİ VE SAĞLADIĞI YARARLAR: Gram negatif, gram pozitif ve sporlu bakterilere karşı etkili bir el hijyen sağlayıcıdır.Güçlü bir el temizlik ürünüdür.Uygulamadan sonra durulama gerektirmez.İçerdiği doğal nemlendiriciler sayesinde ellerin yumuşak kalmasını sağlar.Staphylococus, Aureus, Pseudonas, Aerugınosa, B.Sutıusvarnıger, Salmonella, Typhosa, Legıonalla’ya karşı etkilidir.Durulama gerektirmez. KULLANIM YERLERİ:Gıda işletmelerinde dış orta..

814,75TL

SOFT CLEAN Kullanıma Hazır Güçlü El ve Vücut Temizleme Sıvısı

ÖZELLİKLERİ:İçerdiği gliserin ve bitkisel yağlar ile cildin korunması ve yumuşak kalmasını sağlar.Lanolin katkısı sayesinde cildi besler.Bol köpüğü olan ve el temizliği ile bakımını bir arada yapan sıvı temizleyicidir.Eldeki yağ, mürekkep, kurum ve yoğun kirleri temizler. Hoş kokuludur.Çabuk ve etkin temizlik sağlar. Hızlı temizliği ile zamandan tasarruf sağlar.Cildi koruyucu ve nemlendirici özelliktedir. Cildin doğal yağ ve nemini almaz, ciltte kuruma oluşturmaz.Ekonomiktir.Biyol..

285,16TL

SOFT MATIC Sıvı Çamaşır Yumuşatıcı

Özellikleri:Her türlü sanayi tipi çamaşır makinesinde kullanmaya uygundur.Özellikle hassas çamaşırlarda doğal yumuşaklık ve hoş koku bırakırStatik elektriklenmeyi önler, Ütülemede kolaylık sağlar.Perdelerin toz tutmasını engeller.Ekonomik ve çevre dostu bir üründürKullanım Miktarı ve Şekli:20 Gr/Lt. su ile seyreltilir. 10 gr/Kg. Kuru çamaşır için kullanım önerilir...

448,11TL

SOFT N PURE CLEAN Konsantre Çok Amaçlı Köpük Sıvısı

ÖZELLİKLERİ:Cilde uyumlu ph:5 özelliğine sahip, etkin özellikli, hassas ciltlere uygun köpük sabundur.Elde hoş bir yumuşaklık bırakır ve elin pH dengesini bozmaz.Elleri antihijyenlerden korur, sanite eder.Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller.Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.Hızlı temizliği ile zamandan tasarruf sağlar.Cilt ph‘ına uygundur. Cildi koruyucu ve nemlendirici malzemeler içerir...

342,19TL

WIPE MATIC Beyazlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı

Özellikleri:Güçlü formülasyonu sayesinde ekonomiktir.Kullanım sonrası makinede kalıntı bırakmazKöpüğü kontrollüdür.Çevre dostudurHoş KokuludurKullanım Miktarı ve Şekli:3-5 Kg Çamaşır için , Normal kirlikte 10 ml su ile seyreltilerek  kullanılır. Yoğun kirlilikte 50 ml. su ile seyreltilir. Gömlek yakası ve kol kirlerinde direkt olarak kullanılır...

524,70TL

YUGO Antibakteriyel El ve Cilt Temizleme Solüsyonu

Özellikleri:Her türlü sporlu bakterilere ve mikroplara karşı etkili bir El ve Cilt Dezanfektanıdır.Bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezanfeksiyon sağlar.Eller dezanfekte edildikten sonra durulama gerektirmez.Etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı alkole bağlı cilt kurumasına yol açmaz.İçerdiği doğal nemlendiriciler sayesinde ellerin yumuşak kalmasını sağlar.Durulama gerektirmez. Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsat Belgelidir.Kullanım Yerleri :Gıda işlet..

0,00TL