ÇAMAŞIR HİJYENLERİ

ÇAMAŞIR HİJYENLERİ
Göster:
Sırala:

AKS Çamaşır Yumuşatıcısı

Özellikleri:Yıkama esnasında çamaşırlarda oluşan sertlikleri gidermek için kullanılan sıvı katkı maddesi.Çamaşırlarda mükemmel bir yumuşaklık sağlar.Çamaşırlarınızı günlük kullanım esnasındaki yıpranma ve yırtılmalara karşı korur.Etkin ve kalıcı bir parfüme sahiptir. Kullanım Miktarı:10 – 20 gr/kg kuru çamaşır Kullanım Şekli:Son durulama suyuna konur.Aks Çamaşır Yumuşatıcısı suya karıştırılır, birkaç dakika bekletilir ve makinaya boşaltılır.Yumuşatıcıyı direkt çamaşır üzerine dökmeyini..

261,04TL

AKS Çamaşırlar İçin Leke Çözücü

Özellikleri:Oksijen bazlı ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında ana yıkama deterjanı ile birlikte ve uygun bir yıkama programı ile güvenle kullanılır.60 Co’ nin üzerindeki ve özellikle 80–90 0 C’ deki sıcaklıklarda çok daha aktif olduğundan, ağartmada son derece başarılı sonuçlar verir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Ekonomiktir. Kullanım Miktarı:5 – 10 gr./kg. Kuru  çamaşır. Tüketicinin  Dikkatine:Kullanma talimatını..

309,39TL

AKS Eko Çamaşır Suyu

Özellikleri:Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında, uygun yıkama programı ile güvenle kullanılır.Kullanmadan önce kullanım şekli ve miktarını dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Ekonomiktir. Kullanım Miktarı ve Şekli:Yıkama Safhası            Sıcaklık (o C )    Miktar(gr./kg.kuru çam.)      ..

120,85TL

AKS Extra Bahar Kokulu Çamaşır Suyu

Özellikleri:Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında, uygun yıkama programı ile güvenle kullanılır.Kullanmadan önce kullanım şekli ve miktarını dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Extra bahar kokusu ile kullanıcıya rahatsızlık vermez, hoş kokuludur. Kullanım Miktarı ve Şekli:Yıkama Safhası            Sıcaklık (o C )    Mi..

145,02TL

AKS Oda ve Çamaşır Parfümü

Özellikleri:Uygulandığı mekanlarda hoş ve ferahlatıcı bir ortam oluşturur.Çamaşırların mis gibi kokmasını sağlar.Sprendiği ortamı deoderize ederek kötü kokuları yok eder, hoş ve kalıcı bir koku bırakır.Parfümün kalıcılığını artırmak için, sprendiği mekanlarda hava akımının en aza indirilmesi gerekir. Kullanım Miktarı:Konsantre olarak ve 1/3 oranında seyreltilerek kullanılır. Tüketicinin Dikkatine:Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz.Püskürtülen ürünü doğrudan solumayınız.Göze temasında..

926,54TL

AKS PLUS Kıvamlı Çamaşır Suyu

Özellikleri;Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında, uygun yıkama programı ile güvenle kullanılır.Kullanmadan önce kullanım şekli ve miktarını dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Ekonomiktir. Kullanım Miktarı ve Şekli:Yıkama Safhası        Sıcaklık (o C)       Miktar(gr./kg. Kuru çamaşır)      &n..

232,04TL