BULAŞIK HİJYENLERİ

BULAŞIK HİJYENLERİ
Göster:
Sırala:

AKS Eko Bulaşık Deterjanı

     İçerdiği yağ çözücü aktif maddeler sayesinde en ağır yağlı bulaşıklarda bile etkilidir. Özellikle yoğun yemek servisinden sonra biriken tabildotların yıkanması için hazırlanmıştır. Bol köpüklü ve köpük doyum oranı yüksek olduğundan ekonomiktir. Sert sularda bile mükemmel temizlik sağlarÖzellikleri:Tepsi, tencere, tabak, çatal, kaşık vb. bulaşıkları elde yıkamak için kullanılan sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Cildi koruyucu maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde,..

195,54TL

AKS Extra Sıvı Bulaşık Deterjanı

Özellikleri:Tepsi, tencere, tabak, çatal, kaşık vb. bulaşıkları elde yıkamak için kullanılan güçlü sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Cildi koruyucu maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde, deterjanın zararlı etkilerini en aza indirir ve bulaşık sonrası ellerde hoş bir yumuşaklık bırakır.Bulaşıklardaki ağır kir ve yağ tabaklarını kolayca temizler, aktifi yükektir, donmuş yağları çözer.Durulanmış malzemelerin çabuk kurumasını sağlar.Limon parfümlüdür.Kararlı köpüğü sayesinde daha f..

268,87TL

AKS Kireç Çözücü ( POR ÇÖZ )

Özellikleri:Gıda sanayiinde alet ve ekipmanın yüzeyinde oluşan kireç ve organik tortuların giderilmesinde kullanılır.Pişirme kazanlarının iç yüzeylerinde sudan gelen ve pişirilen malzemeden geçen iyonların oluşturduğu kalıntıların temizlenmesi için özellikle uygundur.Güçlü kompleks yapıcıları sayesinde yüzeyde oluşan ve proses sırasında yüzeye yapışan pas lekelerini giderir.Antistatik formülü sayesinde yüzeyi kolayca ıslatarak uygulama kolaylığı sağlar.Antikorroziftir, aşınmaya yol açmaz.AK..

192,28TL

AKS Sıcak Yüzey Yağ Sökücü

Özellikleri:Özellikle bitkisel veya hayvansal yağ ve benzeri maddelerden yanmış, karbonize olmuş yağ kalıntıları gibi ağır kirlerin temizlenmesinde kullanılan çok köpüren yüksek alkali temizleme sıvısı.Sanayi mutfakları ve gıda sektöründe; fırın, ocak, tencere ve davlumbaz gibi tüm alet yanmış, karbonize olmuş yağ kalıntılarının temizliğinde kullanılır.Ağır kirlenmeye maruz kalan duvar, zemin vb. tüm sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yağ çözücü, kan çözücü ve protein çözücü maddeler i..

254,20TL

AKS Soğuk Yüzey Yağ Sökücü

Özellikleri;Tüm sert yüzeylerin yağ ve yağ esaslı kirlerden arındırılmasında kullanılan su bazlı degreaser; madensel veya bitkisel yağların oluşturduğu oturmuş kirlerin giderilmesi ve kirin kolayca yerleştiği pürüzlü zeminlerin temizlenmesinde mükemmel sonuçlar verir.Köpüğü ayarlıdır. Köpük miktarı yerdeki toz ve çamuru sürüklemeye yetecek kadar olup makine tankında tıkanıklığa yol açmaz.Otomatik zemin temizleme makineleriyle de uygulanabilir.Rahatsız edici kokulu uçucu solve..

299,83TL

Aspiratör & Davlumbaz Temizleyici ve Koku Giderici Ürün Konsantresi

Davlumbaz ve aspiratörlerdeki kir ve yağı kolaylıkla çözebilen konsantre (su ile seyreltilebilen) güçlü bir temizleyicidir.  Kirlenmenin oluşturduğu leke ve kokuyu gidererek maksimum hijyen ve temizlik sağlar.Güçlü konsantre, güvenilir ve ekonomiktir. Hayvani , nebati ve petrol türevi yağları kolayca çözer. Durulama gerektirmez.Yanıcı ve parlayıcı değildir. Biyolojik olarak parçalanır. Doğa dostudur. Çevreye ve kullanıcıya zararı yoktur. Ağır kirleri temizlerken yüzeye..

184,13TL