DEZENFEKTAN VE HİJYENLER

Göster:
Sırala:

DENANOL - ( %96 - %99 etil alkol )

Denanol (Etil alkol)  , en az% 96 bir alkol derecesi olan, bir tadı ve kokusu olan, renksiz, uçucu bir sıvı’dır.  Denanol birçok sanayilerde ana hammadde olarak kullanılmaktadır. Eczacılık, tıp, kozmetik , kimyasal sanayi ve sair ekonomi sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Denanol (Etil alkol) , alkoller olarak anılan organik bileşikler sınıfını en önemli üyesidir. Denanol (Etil alkol) aynı miktarda su ile karışık olduğunda bile soluk, mavimsi bir alevle yanar. Denan..

19,05TL

DISINFECT Konsantre Genel Yüzey Mikrop Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Gıda endüstrisinde tüm cihaz ve ekipman ile çalışma alanlarının dezenfeksiyonunda kullanılan QAC bazlı alkali  dezenfektandır.QAC bazlı dezenfektan, noniyonik ve katyonik yüzeyaktif maddeler, kompleks yapıcılar ve alkali tampon içerir.Çalışma alanları, ekipman dış yüzeyleri ve ilgili makina aksamı ve proses tesisatının tek kademeli  dezenfeksiyonu için uygundur.KULLANIM YERLERİ:Gıda endüstrisi ve yemek üretim tesisleri, araç ve kafes-konteyner dezenfeksiyonu.Hastane,di..

18,45TL

HİDROJEN PEROKSİT

CAS No: 7722-84-1Kimyasal Adı: Hidrojen PeroksitFormül: H2O2Yoğunluk: (25°C)1.19 (%50 lik)Kaynama Noktası: 150.2 CErime Noktası: -0,43 CMolar Kütle: 34,02 g/molKullanım Alanları: Atık Su Arıtma , Gıda , İlaç , Kağıt , Kozmetik , Maden , Tekstil , Temizlik ürünleri gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır. Hidrojen Peroksitin çeşitli sektörlerdeki kullanım şekilleri  : Dünyadaki hidrojen peroksit üretiminin yaklaşık% 60'ı kağıt hamuru ve kağıt ..

11,70TL
HYGEINUS  Alkol ve Benzalkonium İçerikli El Temizleyici New

HYGEINUS Alkol ve Benzalkonium İçerikli El Temizleyici

ÖZELLİKLERİ VE SAĞLADIĞI YARARLAR: GRAM NEGATİF, GRAM POZİTİF VE SPORLU BAKTERİLERE KARŞI ETKİLİ  ALKOL,GLİSERİN VE BENZALKONİUM İÇERİKLİ EL TEMİZLEME SIVISIDIR . EL TEMİZLEME SIVISI, EL TEMİZLİĞİNDE YA DA ELLERİNİZİ YIKADIKTAN SONRA KULLANABİLECEĞİNİZ ÖZEL FORMÜLE EDİLMİŞ BİR ÜRÜNDÜR. ELLERİN TEMİZLENMESİNE YARDIMCI OLUR. İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN HER YERDE KULLANABİLİRSİNİZKULLANIM YERLERİ:GIDA İŞLETMELERİNDE DiŞ ORTAMLARDAN GELEN MİKROPLARA KARŞI EL TEMİZLİĞİNDE KULLA..

25,00TL

MICRO CHEM Konsantre Alkol Bazlı Dezenfektan İçerikli Yüzey Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Gıda endüstrisinde ekipman ve tezgahların hızlı dezenfeksiyonunda kullanılan alkol bazlı sıvı maddedir.Çabuk ve etkin bir dezenfeksiyon sağlar.Kişisel hijyen ve alet sterilizasyonu için uygundur.Çabuk uçar, koku bırakmaz.Dezenfeksiyon sonrası durulama gerektirmez.Kullanıma hazır üründür, sulandırılmaz direkt kullanılır. KULLANIM AVANTAJLARI:Gıda işletmelerinde dış ortamlardan gelen mikroplara karşı el dezenfektanı olarak kullanılır.Su ile temasında sakınca olmayan her türlü yüze..

18,90TL

SANICHEM Konsantre Alkol Bazlı El Temizleme Sıvısı

ÖZELLİKLERİ VE SAĞLADIĞI YARARLAR: Gram negatif, gram pozitif ve sporlu bakterilere karşı etkili bir el dezenfektanıdır.Hem güçlü bir dezenfektan, hem de iyi bir temizlik ürünüdür.Eller dezenfekte edildikten sonra durulama gerektirmez.İçerdiği doğal nemlendiriciler sayesinde ellerin yumuşak kalmasını sağlar.Staphylococus, Aureus, Pseudonas, Aerugınosa, B.Sutıusvarnıger, Salmonella, Typhosa, Legıonalla’ya karşı etkilidir.Durulama gerektirmez. KULL..

25,00TL

SANITA AB Konsantre Antibakteriyel Cilt Temizleme Sıvısı

ÖZELLİKLERİ:Dezenfektanlı cilt temizleme sıvısı olma özelliği ile el temizliği ve bakımını bir arada yapan güçlü sıvı temizleyicisidir.İçerdiği gliserin ve bitkisel yağlar ile cildin korunması ve yumuşak kalmasını sağlar.Lanolin katkısı sayesinde cildi besler.Antibakteriyel yapısı sayesinde elleri ve vücudu dezenfekte eder KULLANIM AVANTAJLARI:Cildin yağ dengesini koruyan formülü ile ciltte kuruma oluşturmaz.Biyolojik olarak parçalanma özelliği ile doğa dostudur.Ph : 5.5 – 6.5..

12,90TL

SANITA D Konsantre Dezenfektanlı Sıvı El Sabunu

ÖZELLİKLERİ:El temizliği ve bakımını birarada yapan sıvı temizleyicidir.İçerdiği gliserin ve bitkisel yağlar ile cildin korunmasını ve yumuşak kalmasını sağlar.Lanolin katkısı sayesinde cildi besler.Dezenfektanlı yapısı sayesinde elleri ve vücudu dezenfekte eder. KULLANIM AVANTAJLARI:Cildin yağ dengesini koruyan formülü ile ciltte kuruma oluşturmaz.Biyolojik olarak parçalanma özelliği ile doğa dostudur. pH: 5.5-6.5 Bileşimi: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropil Be..

11,70TL
SÖZAL ARMOUR El ve Cilt Dezenfektanı - %80 Alkol Bazlı New

SÖZAL ARMOUR El ve Cilt Dezenfektanı - %80 Alkol Bazlı

Özellikleri:Her türlü sporlu bakterilere ve mikroplara karşı etkili bir El ve Cilt Dezanfektanıdır.Bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezanfeksiyon sağlar.Eller dezanfekte edildikten sonra durulama gerektirmez.Etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı alkole bağlı cilt kurumasına yol açmaz.İçerdiği doğal nemlendiriciler sayesinde ellerin yumuşak kalmasını sağlar.Durulama gerektirmez. Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsat Belgelidir.Kullanım Yerleri :Gıda işlet..

0,00TL
YUGO Antibakteriyel El ve Cilt Temizleme Solüsyonu New

YUGO Antibakteriyel El ve Cilt Temizleme Solüsyonu

Özellikleri:Her türlü sporlu bakterilere ve mikroplara karşı etkili bir El ve Cilt Dezanfektanıdır.Bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezanfeksiyon sağlar.Eller dezanfekte edildikten sonra durulama gerektirmez.Etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı alkole bağlı cilt kurumasına yol açmaz.İçerdiği doğal nemlendiriciler sayesinde ellerin yumuşak kalmasını sağlar.Durulama gerektirmez. Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsat Belgelidir.Kullanım Yerleri :Gıda işlet..

0,00TL