ENZİM VE KOKU GİDERİCİLER

 ENZİM VE KOKU GİDERİCİLER
Göster:
Sırala:

CONTAINER CLEANER & DISINFECT Çöp Konteyneri / Arabası Temizleyici ve Dezenfektan

ÖZELLİKLERİ :İçeriğindeki yüksek yağ sökücü bileşikler sayesinde, yüzey üzerinde tutunan inatçı yağları ve kiri  tek uygulamada söker.Derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon ile hijyen sağlar.Ekstra durulama gerektirmez.Metale zarar vermez.Hoş Kokuludur.Doğada biyolojik olarak parçalanır.Kirlerin yüzeyden kolayca atılmasını sağlar.Güvenlidir asit ve fosfat içermez.Üstün formülasyonu sayesinde yağların yapısını bozarak parçalar.KULLANIM ŞEKLİ :Uygulama yapılacak alanın yağ ve kirlilik durumu..

20,70TL

DISINFECT Konsantre Genel Yüzey Mikrop Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Gıda endüstrisinde tüm cihaz ve ekipman ile çalışma alanlarının dezenfeksiyonunda kullanılan QAC bazlı alkali  dezenfektandır.QAC bazlı dezenfektan, noniyonik ve katyonik yüzeyaktif maddeler, kompleks yapıcılar ve alkali tampon içerir.Çalışma alanları, ekipman dış yüzeyleri ve ilgili makina aksamı ve proses tesisatının tek kademeli  dezenfeksiyonu için uygundur.KULLANIM YERLERİ:Gıda endüstrisi ve yemek üretim tesisleri, araç ve kafes-konteyner dezenfeksiyonu.Hastane,di..

18,45TL

FOOD DISINFECT Konsantre Gıda Tipi Temizleyici, Etkin Mikrop Öldürücü

ÖZELLİKLERİ VE SAĞLADIĞI YARARLAR:Gram negatif, gram pozitif ve sporlu bakterilere karşı  etkili bir dezenfektan, temizleyici ve koku gidericidir.Hem güçlü bir dezenfektan, hem de iyi bir temizlik ürünüdür.Kirlere derinliğine nüfuz etme ve onu emilsüfiye etme özelliğine sahiptir.Dezenfekte edildikten sonra durulama gerektirmez.Mikrobiyolojik aktivite kontrolü için geliştirilmiş bu ürün yüksek oranda su ile seyreltildiğinde bile  Staphylococus, Typhosa, Legıonalla’ya karş..

19,20TL

FRESHINE PLUS Konsante Dezenfektanlı Tuvalet, Banyo Temizleyici ve Koku Giderici

ÖZELLİKLERİ: Bir tek ürünle bir çok amaç gerçekleştirilir; temizler, dezenfekte eder, tortuları uzaklaştırır.Klozet ve banyo çeperlerinde oluşan sararma ve kahverengi lekeleri uzaklaştırır.Hastalıklara ve kötü kokuya yol açan organizmaları, yosunumsu birikintileri yok eder.Çok konsantre bir üründür, ekonomiktir.Fenolden daha etkilidir.Benzer ürünlere oranla daha emniyetlidir, kullanımı kolaydır.Her türlü seramik ve fayans yüzeyde güvenle kullanılır.Fabrika ve atölyelerin zemin temizliğ..

14,75TL

GLASS CHEM Konsantre Cam ve Parlak Yüzey Temizleme Maddesi

ÖZELLİKLERİ:Cam ayna vitray gibi tüm parlak  yüzeyler ile sırlı, cilalı ve boyalı sert  zeminlerin temizlik ve parlamasında kullanılır.Antistatik özelliği sayesinde bilgisayar, televizyon ekranları, elektronik cihazlar, kristal avizeler, tüm aydınlatma malzemelerinde; Uçak, helikopter, tramvay, metro ve araç dış temizliklerinde mükemmel sonuç verir.Antistatiktir, toz tutmayı ve kirlenmeyi geciktirir.Çevre dostudur, doğada biyolojik olarak parçalanır.İnsan sağlığı açısından zararsı..

13,90TL

MICRO CHEM Konsantre Alkol Bazlı Dezenfektan İçerikli Yüzey Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Gıda endüstrisinde ekipman ve tezgahların hızlı dezenfeksiyonunda kullanılan alkol bazlı sıvı maddedir.Çabuk ve etkin bir dezenfeksiyon sağlar.Kişisel hijyen ve alet sterilizasyonu için uygundur.Çabuk uçar, koku bırakmaz.Dezenfeksiyon sonrası durulama gerektirmez.Kullanıma hazır üründür, sulandırılmaz direkt kullanılır. KULLANIM AVANTAJLARI:Gıda işletmelerinde dış ortamlardan gelen mikroplara karşı el dezenfektanı olarak kullanılır.Su ile temasında sakınca olmayan her türlü yüze..

18,90TL

NATURA CHEM Portakal Esaslı Doğal Yağ Giderici ve Temizleyici

ÖZELLİKLERİ:Natura-chem yıkanabilir her yüzeyi temizleyen hoş kokulu, sağlıklı bir yağ ve kir çözücüdür.Petrol bazlı solventlerin yerine ve genel temizlik amacıyla kullanılır.Çok amaçlı bir üründür. Su ile temizlenen tüm yüzeylerde leke bırakmadan güvenli temizlik sağlar.Nötr bir temizleyicidir; asit, amonyak, serbest alkali içermez.Doğa dostudur; biyolojik olarak parçalanabilir. Klorlu solvent,  fenol, fosfat, kostik içermez.Süper konsantre olduğundan çok ekonomiktir.Yüzeyi aşındırmaz, tor..

37,80TL

STATIKA Antistatik & Antibakteriyel Bant Kaydırıcı

Gıda endüstrisinde bant alanlarında kaydırmanın yanında temizlik ve dezenfeksiyonu birlikte yapar.Zaman ve maliyetten kazanç sağlar.Özellikleri ve kullanım alanları:•  Üretim hatlarındaki ambalajların konveyör bantları üzerinde zarar görmeden yüksek verimde kaymasını sağlayan, sabun bazlı bant kaydırıcıdır. Cam şişe ve metal kutu dolum hatlarında da kullanılabilir.Kullanım Şekli •Bantlara isteğe göre sulandırmadan ya da 1:10 sulandırılarak kullanılabilir.•Paslanmaz çelik, metal, plasti..

18,70TL